Jdi na obsah Jdi na menu
 

poslední výhra=vítězství v soutěži=postup!!!

     Tak jsme to dokázali. Jako prvním v historii našeho klubu se nám podařilo postoupit do krajského přeboru. Tahle parta ročníků 2004 a 2005, v jarních měsících posílena o mladší žáky, si to vybojovala na hřišti svou urputností a silou. Tam, kde nám chyběla fotbalovost a technika, jsme přidali na bojovnosti a hru na srdíčko.

     V posledním zápase, kde šlo všechno, jsme zmobilizovali poslední síly a po remízovém poločase, jsme soupeře niž k ničemu nepustili a sami přidali další branky. Výsledek 5:2 je super zavřel "tipec" všem pochybovačům. Všechny góly byly dnes důležité, ale rád bych poukázal na čtvrtou branku, kterou vsítil Dan Kuběna.  Hodně, ale hodně sváteční střelec, kterému to musíte "rozkazem", aby více střílel.. Napřáhl se z třiceti metrů a jeho rána málem brankařovi svlékla rukavice. Myslím, že ho ruce pálí ještě teď. Po utkání proběhla velká eufórie a radost všech účastníků. 

střelci branek: Kuba Tisoň, Adrian Mika, Tonda Glac, Dan "šutér" Kuběna, Andreas Mika

     Teď si to budeme do konce školního roku jen užívat a slavit. Děkuji tímto všem rodičům a přátelům našeho klubu za přízeň v celé sezóně a hlavně v jeho napjatém a vyhroceném konci.

slovy klasika a našich borců:

"Tak jsme první no a có, no a có, no a cóóó, tak jsme ..."

.. a na závěr ještě 

"Kdo je nejlepší!!! JUVENTUS!!! 

kdo vyhrál!!! JUVENTUS!!

a kdo postopil!!! JUVENTUS!!!"

web.jpg

horní řada: 

T.Buršík, trenér Tonda, M.Černohorský, Š.Korch, R.Oravec, T.Glac, D.Kuběna, J.Suchý, V.Petrpvský, J.Praslička, O.Bešta, K.Dvorský

dolní řada: 

J.Kaluža, R.Martinec, Ad.Mika, J.Tisoň, An.Mika, šéf Karel, R.Bendík, Š.Šebek, L.Hurajt, trenéři Štefan a Jindra