Jdi na obsah Jdi na menu
 

Tři body z derby s velkou pokorou

Další body jsme dovezli z domácí půdy našeho Bruntálského rivala SO Bruntál. Obě družstva podali maximální výkon.

     První poločas začal za lehké převahy Slavoje, ale nám se podařilo po pěkně akci a utěšené střely k tyči Ajska. Poté nás soupeř ještě více zatlačil a podařilo se mu vyrovnat po závaru v našem malém vápně. Zbytek poločasu se akce střídaly na obou stranách, ale ani jedna nebyla využita.

     Druhá půle byla vyrovnanější. My jsme se soustředily na odrážení ataků již v zárodku a rychlého přechodu do protiútoku. Hned ten první se nám povedl, když se Rosťa perfektně trefil do šibenice a nedal brankaři žádnou šanci. Soupeř začal více tlačit na pilu, ale my jsme bez větších problémů jeho šance zachytávali už ve středu hřiště. Tím se nám otvírali možnosti na "brejky" a jeden se nám podařilo využít. Tonda svou rychlostí ukázal záda celé slavojácké obraně, blafákem obešel gólmana a zavěsil do prázdné branky. Poté již nebylo na obou stranách nic zajímavého k zaznamenání.

Střelci branek: Andreas Mika, Rosťa Bendík a Tonda Glac

     Vítězství nad těžkým soupeřem těší, tři body jsou výborné (dobré je za tři), ale je třeba brát toto vše s pokorou. Potěšující je zodpovědný přístup a maximální nasazení všech zúčastněných borců. Taky účast fanoušků byla super a kluky vybičovala k maximálním výkonům.