Jdi na obsah Jdi na menu
 

Tři body z Polomy se skvrnou těžkého zranění.

     Do Velké Polomy jsme jeli s jasnou vizí uhrát tři body, ale s respektem k soupeři, který na jaře ještě neztratil. Domácí na nás vyrukovali s velmi agresivní hrou, často až za hranicí únosnosti. A vzhledem k velké benevolentnosti paní sudí (byla špatná na obě strany) se na naší straně začali kupit zranění, kdy to nejvíce odnesl Ráďa Martinec (zlomená klíční kost) a sezóna pro něj skončila. Nedařilo se nám vyrovnat se z hrou soupeře, ale přece jen jsme do poločasu vsítili branku.

     Ve druhém poločase jsme dali soupeři ochutnat jeho "medicíny" a hoši vstoupily do hry agresivně, ale bez zákeřností. Tato taktika domácím borců moc nechutnala a měli problém se s ní vyrovnat. Verbální projevy z jejich strany (včetně lavičky) byly stále častější. Měli jsme hodně práce kluky udržet v zájmu na hru a ne zbytečnému oplácení. Využili jsme tohoto jejich rozpoložení a další dvě pohledné akce skončili gólovou tečkou. Dnes chválím všechny za přístup k zápasu, sílu v osobních soubojích a psychickou odolnost v důležitých okamžicích zápasu. 

     Malá připomínka  - už dlouho jsme nehráli v tak nenávistné atmosféře ze strany soupeře a to ještě dlouho  po ukončení utkání.

Střelci zápasu: 2x Tonda Glac, Kuba Tisoň

Toto vítězství jsme urvali i pro Ráďu!!!