Jdi na obsah Jdi na menu
 

Turnaj OFS v kategorii mladší dorost

     V neděli 12.1.2019 se naši kluci zúčastnili prvního turnaje pořádaného Okresním fotbalovým svazem, a to pro kategorii mladší dorost, který se pořádal jako nominační pro následující turnaj VV MS Krajského fotbalového svazu. 

     Mladíci odehráli pět zápasů v niž jednou vyhráli, jednou remizovali, dvakrát těsně prohráli a až v posledním zápase, kdy nám došli fyzické síly, jsme dostali trochu naloženo. Přesto si myslím, že jsme byli protivníkům vyrovnaným soupeřem. Přes jasnou fyzickou a tělesnou převahu protihráčů, kde jsme se jim nemohli rovnat, jsme se jim vyrovnali, a někdy je i předčili, v bojovnosti a fotbalové kvalitě. Naši borci odvedli velmi dobrý výkon a rozhodně se nemají za co stydět.

     Protože v našem družstvu byl pouze jeden hráč, který odpovídal kategorii mladší dorost a ostatní byli o rok až dva mladší, jsme původně chtěli turnaj pojmout jako kvalitní trénink. Kluci to však vzali za ten správný konec a bojovali opravdu až dokonce a s plným nasazením. Za to jim z mé strany patří velká pochvala.

     Nakonec dva dodatky. Při vyhodnocování nejlepších hráčů sice pořadatelé vyhodnotili jako nejlepšího brankaře golmana SO Bruntál, ale dle názoru mého a i mnoha diváků, byl nejlepším brankařem ten náš - KUBA TISOŇ. A za druhé jsme postoupili na krajský turnaj - takže dobrý ne. Postup do krajského turnaje patří mezi výrazné úspěchy.

amladsi-dorost.jpg

stojící: Michal, Honza, Adrian, Erik, Michal, Vojta, Petr, Rosťa

ležící a sedící:  Kuba a Andreas

2019-01-12-ofs-mld.jpg