Jdi na obsah Jdi na menu
 

Velký úspěch ročníku 2005 v Porubě

     V sobotu 19.2 se mužstvo Juventusu ročník 2005 zúčastnilo kvalitně obsazeného turnaje v Porubě. Deset družstev bylo rozděleno do dvou skupin..

     Naše výsledky v základní skupině (3:0,1:2 a 0:2) byly lehce rozpačité  a i výkony se jim přiblížily. Nakonec při rovnosti bodů, rozhodlo v náš prospěch vítězství 3:0 nad Petřkovicemi. 

     Lehce nepřesvědčivé výkony v základu, vystřídala absolutní euforie z výsledků a převáděných výkonů. Nejdřív jsme přeskupily naše řady. Trojice Dan, Pišta a Ráďa (podporovaná v brankařem Krišťou) se stala pro soupeře nepropustnou a útočné duo Toňa a Jindra řádilo jako černá ruka. Střídající Jéňa, Ondra  a Erik pak dokázali v případě nutnosti nahradit borce ze základu. Naši soupeři v semifinále a finále od nás dostali bůra a mi udrželi čisté konto a my se tak staly vládci PORUBY.

     A jako třešnička na dortu se nově vytvořené komando stalo nejlepším střelcem turnaje-Toňa a nejlepším hráčem turnaje-Jindra, a to vše jen díky předvedeným výkonům celého družstva ve finálové části turnaje.

Hoši děkujem, hoši děkujem...

poruba1.jpg

zadní řada: p.Kaluža, p.Dvorský, Jindra, Krišťa, trenér Tonda, Dan, Ondra, p.Suchá

meziřada: Jéňa a Tóňa

klečící: Ráďa, Erik, Pišta, p.Korch a trenér Jindra