Vítězství vůle a charakteru

Šesté kolo krajského přeboru jsme na domácí scéně přivítali mužstvo Havířova, dle dosavadních výsledků velice nečitelný soupeř.

První poločas se odehrával za mírné převahy našich borců, ale naší nulovou produktivitou a individuláními chybami jsme nabídli soupeři vedení 2:0. O poločase jsme kluky zklidnili a naočkovali do nich vyšší aktivitu. Ta slavila hned v úvodu úrodu a povedenými akcemi se nám podařilo v prvních minutách srovnat. Od této chvíle jsme měli zápas jasně pod kontrolou a jen ojedinělé výpady jsme v klidu zachycovali. A jelikož se nám dařilo i nachystané akce gólově zakončit dotáhli jsme obrat až do konce a zvítězili 4:2.

Klobouk dolů za to jak hoši přistoupili ke druhému poločasu. Ukázali svou sílu i charakter.Děkuji všem za předvedený výkon.