Jdi na obsah Jdi na menu
 

roč.: 2008 - výborná hra ve Šternberku

Turnaj 11.1.2020 Šternberk.

Dne 11.1. 2020 jsme se s fotbalisty ročníku 2008 - 2010 zúčastnili halového turnaje ve Šternberku. Turnaje se účastnili hráči z OMK Šternberk, FK Olomouc – Nové Sady, SK Uničov, TJ Břidličná, Sokol Bohuňovice a JUVENTUS Bruntál

Úvodní utkání s Olomoucí bylo velice těžké, hrálo se ve velkém tempu, hra se přelévala od jedné branky k bráně  druhé, kdy jsme čelili náporu soupeře, ale také ho dostávali pod tlak. Po inkasování gólu vzrostlo u soupeře sebevědomí a my po inkasování druhého gólu Olomouci podlehli 0:2.

Druhé utkání jsme sehráli s Bohuňovicemi, kde jsme si narovnali sebevědomí, hru jsme si z větší části kontrolovali a ukázali, že pokud nejsme pod tlakem, umíme pěknou kombinační hru. V tomto utkání byli zapojeni i benjamíncí týmu roč. 2009 a 2010. Utkání jsme vyhráli 3:0.

Třetí utkání bylo s Uničovem a bylo přesně takové jako naše úvodní utkání s Olomoucí. Soupeř nás v rychlém tempu dostával pod tlak, nedovolil nám kombinovat. I my jsme mu asi ze třech akcí zahrozili, ale na rozdíl od soupeře, nám ve finále chyběla přesnější muška. Uničovu jsme podlehli 4:0.

Čtvrté utkání bylo s našimi starými známými, s TJ Břidličná, zase jsme si potřebovali dobít baterky, utkání bylo čistě v naši režii, předvedli jsme pěknou kombinační hru a nejen, že se do hry opětovně zapojili benjamínci týmu, ale dovedli i skórovat. Utkání jsme vyhráli 5:0.

Před posledním utkáním s domácím Šternberkem, který měl logicky v hale největší základnu fanoušků, jsme si byli vědomi, že pokud chceme na bednu, musíme vyhrát. Ani remíza by nám k dobytí třetího místa nestačila. Hru jsme začali v nejsilnější formaci, kdy jsme byli právoplatnými soupeři Šternberku. Pokud jsme byli pod tlakem, vzápětí jsme tento tlak opětovali, hra se odbývala v rychlém tempu a my střídali jen po jednotlivcích. S přibývajícím časem bylo na našem soupeři a hlavně na jejich fanoušcích znát zoufalství z naší bojovné hry. Ke konci utkání měl soupeř trošku více štěstí a skóroval. Utkání jsme prohráli 1:0 a tímto jsme obsadili celkové čtvrté místo na turnaji.

Závěrem bych chtěl poděkovat všem hráčům za aktivní přístup k turnaji, určitě jsme na turnaji zanechali dobrý dojem a všichni jsme se ve zdraví vrátili domů.


 

Petr Košický

20200111_130737.jpg20200111_130745.jpg

Další FOTO:klikni ZDE