roč.2005: z Poruby vezeme bronz

V sobotu 11.1.2020 se mužstvo st. žáků zúčastnilo turnaje v Porubě. První dva zápasy proti TJ Sokol Podlesí a FC Heřmanice Slezská se hráli zcela pod naší kontrolou a oba zápasy jsme vyhráli shodně 3-0. V dalším zápase proti FC Vítkovice dívky jsme po počátečním ostychu brzy prohrávali 1-0, inkasovaná branka vrátila chlapce zpátky do reality a zápas jsme vyhráli 8-1. Mužtsvo 1FC Poruba patřilo k favoritům turnaje a na palubovce začala skutečná bitva. Poruba byla fyzicky vyspělá a nedarovala nám zdarma ani centimetr. Juventus lépe kombinoval a dostával se do šancí. Po Kryštofově tvrdé ráně k pravé tyči jsme šli do vedení, deset minut se hra přelévala z jedné strany na druhou a oba brankáři se překonávali a drželi šance svých mužstev. 2 minuty před koncem zápasu se Porubě podařilo vyrovnat a zápas skončil smírně 1-1. Náš poslední soupeř TJ Malé Hoštice hraje futsalovou ligu. Do zápasu jsme nastoupili soustředěně a 15 minut jsme drželi bezbrankovou remízu. Pak jsme udělali dvě chyby v obraně, Hoštice obě potrestali a vyhráli 2-0.

Celkově Juventus obsadil na turnaji 3 místo.

Jakub Tisoň byl vyhlášen nejlepším brankářem.