Jdi na obsah Jdi na menu
 

Nádherné hokejové utkání

4. 3. 2010

Na závěr hokejové sezóny 2009/2010 sehráli hokejisté JUVENTUSU Bruntál přátelák proti svým kamarádům z Horního Benešova.

V zápase za naše družstvo nastoupili : Matěj Kubičík, Ondřej Černík, Stanislav Harabiš, Michal Hanel, Hynek Lezna, Adam Ščudla, Matěj Goněc, Jakub Kubičík, Jakub Šíbl, Vojtěch Makový a František Gecašek.  

Trenérem našeho družstva byl pan Stanislav Harabiš a v utkání naše hráče vedl naprosto profesionálně. Patří mu velké poděkování od hráčů i od rodičů.

Utkání začalo z obou stran opatrně, soupeři se navzájem testovali. Pak jsme se ze samostatného nájezdu dostali do vedení v poměru 1 : 0. 

Obrazek

Ihned poté dostala hra zcela jiný spád. Tempo se velmi zvýšilo a hráči obou celků se překonávali v nasazení, v bojovnosti a ve snaze hrát co nejlepší hokej. Bylo to velmi nádherné. šance na obou stranách, mnoho střel i osobních soubojů a výtečných brankářských zákroků. Domácí hokejisté byli mnohem lepší bruslařsky i technicky. Naši hokejisté byli o trochu lepší fyzicky a bruslařské nedostatky nahrazovali bojovností. 

Obrazek

Utkání bylo pro naše hráče velkým zážitkem. Dobře se bavili i rodiče a další příznivci. Tímto bychom chtěli poděkovat pořadatelům z TJ Horní Benešov za pozvání, za zapůjčení dresů a hlavně za milé přijetí a krásnou sportovní atmosféru. Domácí hráči po zásluze zvítězili. 
Přesto výkon všech našich hráčů byl velmi dobrý. Překvapením byl výkon Michala Hanela v brance. Jednak našel odvahu a do brány si stoupnul. V utkání se neustále zlepšoval. Brankářskou výstroj (žel ne zcela úplnou) měl na sobě teprve potřetí a po dvou trénincích si ihned odbyl zápasový brankářský křest. 
Na pozici střelců uspěli a branky za náš tým vstřelili : Adam Ščudla, Stanislav Harabiš, Jakub Kubičík, Vojtěch Makový a Jakub Šíbl. 
V obraně skvěle hráli : Ondřej Černík, Hynek Lezna, Matěj Goněc, František Gecašek a Matěj Kubičík.

Přátelák byl pro naše hráče ukončením letošní hokejové sezóny. V utkání se ukázalo, že chlapci hru milují, že jsou dobrým kolektivem, ale že musí velmi zapracovat na svém bruslařském umění. Přesto  si zaslouží náš obdiv. Díky za hezký zážitek. 

Obrazek