Jdi na obsah Jdi na menu
 

První hokejové utkání

29. 3. 2009

Utkání se hrálo na zimním stadionu v Horním Benešově a uskutečnilo se díky velké vstřícnosti místních hokejistů.  Za tuto pomoc jsme velmi vděčni. Jednak nám místní připravili hřiště, domluvili soupeře, určili rozhodčího a ještě nám k utkání půjčili výborného brankáře.

Před utkáním na dálku povzbudil hráče trenér našeho družstva pan Kamil Kadlčík, který zaslal povzbuzující SMS a vyjádřil našim chlapcům plnou podporu. Utkání začalo v 10.30 hodin a od počátku jsme měli více ze hry. Objektivně je nutno přiznat, že i díky naší výškové a fyzické převaze. Přítomní rodiče a diváci se až divili, jaké hokejové umění již naši chlapci za krátkou dobu činnosti hokejového oddílu osvojili. Výsledkem naší převahy byly i branky v soupeřově síti. První branku vstřelil Stanislav Harabiš střelou z poloviny hřiště. Další naše branky vstřelili David Zouhar, Hynek Lezna, Lubomír Frank a opět Standa Harabiš. Náš soupeř vstřelil v utkání jeden čestný gól.

Po utkání si všichni hráči ještě vyzkoušeli samostatné nájezdy.  Celý průběh nedělního dopoledne byl velmi příjemným sportovním i společenským zážitkem. Utkání nám ukázalo, že je nutné pracovat na přípravě soutěžního hokejového družstva JUVENTUSU. Účasti v soutěži s vrstevníky se nemusíme bát.

První hokejového utkání JUVENTUSU Bruntál sehráli tito hráči : Matěj Kubičík, Ondřej Černík, Stanislav Harabiš, Lubomír Frank, David Janalík, Jakub Kubičík, Tomáš Drblík, Vojtěch Makový, Hynek Lezna a David Zouhar.

Chlapce v utkání řídil pan Richard Janalík za pomoci pana Vítězslava Makového. 

Obrazek