Jdi na obsah Jdi na menu
 

Zahájení hokejové sezóny

Od středy 1.12.2010 je opět v provozu Zimní stadion.

Ihned den poté, tedy ve čtvrtek 2.12.2010 zahají svou další sezónu i hokejový oddíl našeho klubu.  


První den sezóny,  tedy bruslení ve čtvrtek 2.12.2010 je v době od 17.00 hod do 18.00 hod přístupné pro všechny členy našeho klubu, pro jejich rodinné příslušníky a pro kamarády našich sportovců. Je přístupné také všem dětem od 5-ti do 17-ti let, kteří se budou chtít účastnit hokejových tréninků. Zde budou také zájemcům sděleny podmínky pro činnost hokejistů. 

Specializované hokejové tréninky budou zahájeny v pondělí 6.12.2010. Těchto tréninků se mohou účastnit jen hráči hokeje, kteří svou přihlášku předali nebo teprve předají sportovnímu řediteli klubu, který bude přítomen na všech hokejových akcích. Do hokejového oddílu se můžete přihlásit kdykoliv až do 31. ledna 2011. Hlásit se mohou i členové jiných klubů, protože pro hokej neprobíhá žádná registrace hráčů. 

Případné další informace získáte po napsání na tuto adresu :
juventus.bruntal@seznam.cz

 

 Hokejové tréninky budou vždy v pondělí od 17.00 do 18.30 hod a pak vždy každý čtvrtek od 17.00 do 18.00. V rámci těchto tréninků mohou na ledovou plochu vstoupit jen hokejisté a jejich rodinní příslušníci. 

V červnu 2010 při přebírání poháru a medailí za vítězství v Okresním přeboru mladších přípravek obdržel náš klub od firmy DataF s.r.o. finanční dar, pro který zatím nebylo uplatnění. Po dohodě s majitelem firmy s váženým panem Jaroslavem Fňukalem bude tento dar použit na úhradu části nájmu pro všechny členy klubu tak, aby každý člen klubu (i nehokejista) a každý rodinný příslušník člena klubu  mohl zdarma nejméně 2x měsíčně využít pronajatou ledovou plochu. V prosinci tedy klubová veřejnost má ledovou plochu k dispozici 2.12. a 30.12.2010.