Jdi na obsah Jdi na menu
 

Ostatní

Příspěvky

JUVENTUS Bruntál již má více než 100 členů

8. 5. 2009

 

Od vzniku občanského sdružení dochází k neustálému růstu členské základny. 

Ke dni 1. května 2009 má Klub Mládežnických Sportů JUVENTUS Bruntál  již 102 členy.

 

Šusťákové bundy - doplnění objednávky

7. 5. 2009

Termín pro individuální objednávky klubových šusťákových bund již sice dávno vypršel, přesto se stále hlásí další členové se svými dílčími objednávkami. V příspěvku naleznete upravený termín pro uzávěrku těchto požadavků a další informace k tématu.

 

Šusťákové bundy s potisky, kalkulace ceny

1. 5. 2009

Dodavatel bund zaslal grafický náhled výrobku s požadovanými potisky, včetně cen jednotlivých nápisů. Nákup dětských šusťákových bund pro potřeby hráčů JUVENTUSU Bruntál se uskuteční díky velkorysé nabídce společností DataF CZ  OMNISERVIS Praha.  

 

Klubové šusťákové bundy

27. 4. 2009

Díky velkorysé nabídce společností DataF  OMNISERVIS se připravuje nákup šusťákových bund pro potřeby hráčů JUVENTUSU Bruntál. V příspěvku naleznete vybraný typ oblečení a další informace.

 

Bergerovy tabulky

24. 4. 2009

Bergerovy tabulky - pomocník při přípravě dlouhodobých soutěží a turnajů.

 

Jiří Mádl v Bruntále

19. 3. 2009

ObrazekNa základě žádosti provozovatele webových stránek Základní školy Okružní  zveřejňujeme v příspěvku upozornění na záznam rozhovoru se známým hercem.

 

BEAUFORTOVA STUPNICE

10. 3. 2009

Stupnice síly větru - doporučení, kdy již raději venku nesportovat.

 

Logo klubu - anketa

9. 3. 2009

V příspěvku naleznete návrhy na logo klubu JUVENTUS Bruntál. Každý člen klubu i návštěvníci těchto stránek nyní mají možnost podpořit svým hlasem některou z navrhovaných variant. Návrh loga klubu, který obdrží nejvíce hlasů, bude poté zapracován na dresy, na reklamní předměty i na oficiální dokumenty KMS JUVENTUS Bruntál, o.s. Pokyny k hlasování naleznete v příspěvku.

 

Kondiční trénink - kurs pro trenéry a veřejnost

4. 2. 2009

V příspěvku naleznete informace o kursu pro trenéry sportovců i pro veřejnost. Pokud se někdo z členů klubu  JUVENTUS Bruntál  zúčastní a kurs úspěšně absolvuje, tak mu z prostředků klubu bude poskytnut příspěvěk  na vstupní poplatek. Kurs pořádá Masarykova univerzita Brno, Fakulta sportovních studií.

 

Anketa

30. 1. 2009

V příspěvku naleznete výsledky ankety, která proběhla v přestávce jednání Valné hromady občanského sdružení KMS JUVENTUS Bruntál. 

Cílem ankety bylo zjistit druh sportovních či společenských akcí, které mají u členů klubu největší příznivý ohlas.

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

následující »