Jdi na obsah Jdi na menu
 

Jiří Mádl v Bruntále

19. 3. 2009

Základní škola Okružní je našim dlouhodobým partnerem. Této spolupráce si velmi vážíme, a proto rádi zveřejňujeme upozornění na rozhovor, který Jiří Mádl poskytl exkluzivně pro školní webové stránky.

Upozornění zveřejňujeme i proto, že spousta našich hráčů navštěvuje tuto Základní školu a že již několik let užíváme sportovní zařízení této školy. V této dobré spolupráci chceme i nadále pokračovat. Dalším důvodem je i ta skutečnost, že rozhovor s populárním hercem vedla jedna z členek našeho klubu a po rozhovoru předala panu Jiřímu Mádlovi drobný upomínkový předmět našeho klubu.

Na oplátku pak pro Klub Mládežnických Sportů získala podpis na velkoplošný výtisk čerstvě schváleného loga JUVENTUSU Bruntál.

Záznam rozhovoru naleznete zde :  www. zsbrok.cz 

Doporučení : Videosoubor je poměrně velký, proto je lepší nejprve soubor uložit a pak teprve video přehrát.

 

Obrazek

Obrazek